MAGIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Dzieci z przedszkola przygotowywały się do Świąt Bożego Narodzenia od kilkunastu dni.

Na zajęciach z religii kleiły z kolorowych, papierowych pasków łańcuch, który zawisł na przedszkolnej choince. Mnóstwo radości dostarczyło dzieciom wycinanie z ciasta foremkami o różnorodnych kształtach świątecznych pierników. Lukrowanie i ozdabianie upieczonych ciasteczek to kolejny pracowity dzień świątecznych przygotowań. Przedszkolaki z niezwykłą cierpliwością i wielkim zapałem przyklejały kolorowe elementy do piernikowych gwiazdek, choinek, domków itp.

21 grudnia spotkaliśmy się z rodzicami na spotkaniu opłatkowym. Na początku wystąpiły dzieci w programie „Do Jezuska przyszły dzieci”. Następnie p. katechetka Teresa Grądzka złożyła wszystkim zebranym życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i podzieliła się opłatkiem. Spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem.

L. Wierzbicka